توطئه‌ای به نام توهّم‌توطئه !

«توطئه‌اي» به نام «توهّم‌توطئه»!

 

نفوذ و سيطره فکري غرب از طريق هجمه فکري و رسانه‌‌اي سبب شده برخي با ظاهر روشنفکري و حتي دانشمندانه توطئه‌هاي کثيف غرب را سانسور کرده و آنرا «توهّم‌توطئه» بخوانند! 

 

براي مثال اکنون سالهاست سازمان بهداشت جهاني که دنباله‌رو سياست‌هاي صهيونيستي و تحت نفوذ خاندان کثيف راکفلر هاست، تلاش مي‌کند کشورها را از توجه به بيماري‌هاي واگير دور کند و بر بيماري‌هاي غيرواگير متمرکز نمايد. هرچند که ايجاد و شيوع بيماري‌هاي غيرواگير نيز نتيجه سياست‌هاي غذايي کمپاني‌هاي صهيونيستي و سبک زندگي نوين غربي است، اما اين دور کردن از توجه به بيماري‌هاي واگير در شرايطي است که آمريکا درحال پيگيري توسعه سلاح‌هاي بيولوژيک خود بوده و حتي علنا از برخي موافقت‌نامه‌ها نيز براي رفع محدوديت‌ها خارج شده است و انجام اين اقدامات گسترده توسط آمريکا در نقاط مختلف جهان توسط روسيه، چين و برخي ديگر از کشورها مورد تأييد قرار گرفته است.

 

از طرف ديگر سازمان بهداشت جهاني برخلاف شعارهايش در کنترل بيماري‌هاي خطرناک واگيردار ناموفق بوده است! براي مثال با گذشت حدود نيم قرن از کشف ويروس خطرناک ابولا با کشندگي بعضا تا 90? هنوز نتوانسته دارو يا واکسن خاصي براي آن ارائه دهد يا هنوز عامل برخي بيماري هاي ريشه‌کن شده در زرادخانه‌هاي بيوتروريستي موجود است.

 

لذا نبايد احتمال توطئه آمريکا يا شرکت‌هاي صهيونيستي را ناديده گرفت، بلکه احتمالات مختلفي نيز بايد مطرح و بررسي شوند، براي مثال مواردي نظير ساخت ويروس جديد با اهداف بيوتروريستي، تغيير ژنتيکي ويروس هاي رده کرونا و ايجاد اين ويروس جديد، متناسب کردن ژنيتک ويروس براي نژاد يا موقعيت جغرافيايي خاص، پخش اشتباهي اين ويروس در اثر فعاليت هاي مخفي آزمايشگاه هاي مخفي بيولوژيک آمريکا، پخش ويروس ضعيف تر با هدف مطالعه نحوه واکنش دولت ها و ملت ها درجهت آمادگي براي يک حمله بيوتروريستي بزرگتر، پخش عمدي ويروس در بازار خاص حيوانات وحشي در چين به جهت سابقه پخش ويروس سارس از همين منطقه و براي انحراف افکار عمومي و… از جمله اين احتمالات است.

 

فرستادن «جاسوس‌هاي کارشناس‌نما» تحت «لواي پزشکان بدون مرز» براي بررسي اثرگذاري خاص اين دارو بر ژن ايراني يا نحوه مقابله مردم و نظام با آن نيز در ادامه همان طرح دشمن قابل تعريف است.

 

ضمنا نبايد با کنار گذاشتن فکت‌هاي متعدد از برنامه‌هاي آخرالزماني شيطاني، فراموش کرد که هاليوود از ابزارهاي مهم فرقه‌هاي ثروتمند صهيونيست و آمريکايي است که با سياستهاي فراماسونري نمايش‌پسندانه دنبال به تصوير کشيدن و بزرگنمايي رويکردهاي آتي آنان است.

 

اين موضوع هم درباره شيوع بيماري‌هاي واگير جهاني در آخرالزمان ديده مي‌شود که براي مثال در موردي مانند فيلم شيوع(2011) يک بيماري ويروسي آنفولانزاگونه جهاني به تصوير کشيده مي‌شود که مرگ‌ومير زياد دارد اما مکان شروع، شيوه انتقال، پيشگيري و خيلي موارد ديگر بسيار مشابه شيوع کرونا است و جالب است که در فيلم بيش از همه جا در خاورميانه شيوع مي‌يابد!

 

مورد ديگر که در سخنراني اخير رهبر انقلاب نيز بدان اشاره شد و قبلا هم در سال 93 به آن اشاره کرده بودند بحث دشمنان جن و همکاري‌شان با دشمنان انس است. وجود جن يک توهّم نيست بلکه وجود آنها، زندگي، جنسيت، داراي عقل و اختيار بودن و حتي صالح و کافر بودن و ايمانشان به پيغمبر اسلام(صل اللّه عليه و آله) در قرآن کريم ذکر شده است. لذا وجود دشمنان جني براي اسلام، شيعه و نظام اسلامي مبتني بر ولايت فقيه کاملا مترتب است.

 

آنچه هاليوود با عنوان ابرانسان در فيلم‌هاي مختلف عرضه مي‌کند شباهت بسيار با ويژگي برخي از جنيان دارد حتي در خوب و بد يا صالح و کافر بودن آنان!

 

بايد دانست که چنانچه وقوع يک پاندمي گسترده در قرن 21 براي خيلي از مادي‌گرايان دور از ذهن بود اما همانند فيلم‌هاي هاليوودي رخ داد و احتمال وقوع جنگ‌هاي بيولوژيک را تقويت کرد، استفاده از جنيانِ دشمن خصوصا توسط دستگاه‌هاي اطلاعاتي غرب نيز شايد در ظواهر مادي‌گونه غريب بنظر آيد اما احتمالا همانند آنچه هاليوود براي عادي کردن آن تحت لواي ابرانسان در حال توليد انبوه و گسترده است و حتي استفاده مستقيم از آنان عليه ايران نيز در فيلمي مانند جوخه خودکشي(2016) نمايش داده شده، رخ خواهد داد.  حتي قبلا رخ داده يا اکنون رخ مي‌دهد اما از چشم‌ها پنهان نگاه داشته مي‌شود ولي اگر مي‌خواهيم دشمن پيروز نشود، نبايد آنها را ناديده گرفت.

 

اميد نيکو

0
به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید