رونمایی از سایت Islampfr

رونمایی از سایت انگلیسی موسسه مصاف ایرانیان با عنوان Islampfr

بسم الله الرحمن الرحیم
طی سال های اخیر فعالیت ها و اقدامات گروه های افراطی و تند رو(که خود زایش یافته از اندیشه شوم استکبار جهانی اند) به نام اسلام و به اسم جهاد و خرابکاری ها و بمب گزاری های متعدد این گروه ها در مناطق مختلف باعث بدنامی و خدشه دار شدن اسلام و چهره مسلمانان در غرب شده است. همچنین، تحلیل و تفسیری که این گروه های تند رو از اسلام ارائه می دهند باعث شده برخی اسلام را دینی به دور از فرهنگ و تمدن و دین جنگ و ترور معرفی کنند.
نقشی که رسانه ها، احزاب سیاسی بیگانه ستیز و برخی از سیاستمداران تندرو و نیز برخی از اندیشمندان و نخبگان فکری در اروپا در گسترش اسلام هراسی و در نهایت اسلام ستیزی در این قاره داشته اند نیز بسیار قابل توجه است. 
در حالی که تاریخ نشان می دهد دین در بیشتر مواقع مورد سوء استفاده و دستخوش سیاسیون قرار گرفته است، متدینین اگر بتوانند پشت پرده این مسائل را ببینند، بهتر می توانند برنامه ریزی و تصمیم بگیرند.
در این راستا موسسه مصاف بر آن شد تا وبسایتی به زبان انگلیسی ایجاد کرده و قدمی در جهت روشنگری حقانیت اسلام و تشیع بردارد.
محتوای این سایت شامل مقالات، عکس، صوت و ویدیو با محتوای اسلام، تشیع، قرآن، آشنایی با زندگینامه اهل بیت و سیره آن بزرگواران، مهدویت، حدیث، مطالب دینی مذهبی، طب اسلامی، رفع شبهات، دانلود کتابهای اسلامی، بازیهای ضد صهیونیستی …. می باشد.
شما نیز میتوانید با عضویت در کانال ها و پیج های این وبسایت، رتبه آن را در فضای مجازی بالا برده و سهمی در اشتراک گذاری این مطالب جهت مقابله با اسلام هراسی داشته باشید.

islampfr.com

 وبسایت رسمی موسسه مصاف به زبان انگلیسی