در مورد سوابق سیاه پزشکان بدون مرز بیشتر بدانیم.

در مورد سوابق سياه «پزشکان بدون مرز» بيشتر بدانيم.

 

موسس آن «برنارد کوشنر» از طرفداران حمله به عراق و نيز کشيده شدن پرونده صلح آميز هسته‌اي ايران به سمت حمله نظامي در سال 2016  است.

 

برنارد کوشنر در تمجيد از  مريم رجوي(ملکه ترور و از عوامل ترور حداقل 17هزار ايراني) مي گويد:
” خانم ‎رجوي شما يک مدل شگفت انگيز براي زنان جهان هستيد و ما پشتيبان برنامه شما هستيم”.

 

يک انگليسي ايراني‌تبار عضو ‎پزشکان بدون مرز طي سخنراني خود در بهارسال1383 اذعان کرد که درحمله موشکي کروز آمريکا به کنيا و سودان در دوره بيل کلينتون، پزشکان بدون مرز ردياب‌ها را در مراکز داروسازي و آزمايشگاه‌هاي سودان و کنيا جاسازي کردند تا موشک‌ها آنجا را دقيق منهدم کنند.

 

در جنگ سوريه ادعاي بي اساس و دروغ پزشکان بدون مرز در مورد استفاده حکومت سوريه از سلاح شيميايي،  بهانه اي براي حملات موشکي آمريکا و انگليس عليه سوريه و همچنين تحريم هاي سازمان ملل شد. دروغي که حتي کمي بعد بازرسان  opcw سازمان ملل دروغ بودن آن ادعا را اثبات کردند.

 

 کارکرد واقعي پزشکان بدون مرز در سوريه، رساندن تجهيزات به تروريست‌هاي وحشي و درمان آنان با پيشرفته ترين تکنولوژي پزشکي دنيا بوده است.

 

يکي از ماموريت‌هاي به اصطلاح بشردوستانه!؟ پزشکان‌بدون‌مرز در «جمهوري خلق دونتسک» بوده که پس از مدتي به خاطر «جاسوسي» و «قاچاق مواد روان‌درماني» اعتبارنامه آنها توسط دولت محلي لغو و از آنجا اخراج مي‌شوند.

 

اينها بخشي از سوابق جوخه هاي تروري است که با پوشش مقدس پزشکي از هيچ خيانت و جنايتي دريغ نمي کنند.

 

به هيچ وجه نبايد به سادگي از کنار کساني که موجبات حضور اين «جاسوسان بدون مرز» را در ايران فراهم کردند، گذشت!

 

همچنين آن دسته از افراد به ظاهر ايراني که با هياهوي رسانه‌اي  براي «فريب افکارعمومي» نسبت به پزشکان بدون مرز تلاش مي کنند قطعا بايد کِيس‌هاي جدي جهت تحقيقات نهادهاي امنيتي باشند.

 

#بدانيم

0
به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید