سازمان دامپزشکي کشور ضمن تکذيب شديد برخي اکاذيب در فضاي مجازي از جمله ادعاي از اساس جعلي “وجود مرغ با طعم ترياک” که موجب تشويش اذهان‌خاطر هموطنان عزيزمان مي‌شود، خواستار پيگيري اين دست اخبار از سوي منابع معتبر و موثق شد.

به گزارش روابط‌ عمومي سازمان دامپزشکي کشور، چندي است برخي کاربران در فضاي مجازي از سر بي‌اطلاعي متوسل به پخش مطلبي قديمي و سراسر کذب و بدون منبع موثق با عنوان “مرغ با طعم ترياک” کرده اند و ضمن جرح و تعديل جهت‌دار يک گزارش و مصاحبه متعلق به تاريخ گذشته در روزنامه خراسان، با به اشتراک‌گذاشتن آن در افکار عمومي، مردم را دچار شک و ترديد نسبت به موضوعي مي‌کنند که از اساس صحّت ندارد.

لذا سازمان دامپزشکي کشور ضمن تکذيب شديد بازنشر چنين اکاذيبي در فضاي مجازي که موجب تشويش اذهان‌خاطر هموطنان عزيزمان مي‌شود، خواستار پيگيري اين دست اخبار از سوي منابع معتبر و موثق است.
پ.ن: در شرايطي که کشور نيازمند توليد بيشتر و تکيه بر توليدات مزيت‌دار خود در بخش کشاورزي براي ارزآوري و ايجاد امنيت غذايي است، اخباري جعلي براي ضربه به حيثيت جامعه توليد کشور به سرعت شايع مي‌شوند تا پازل فشارهاي خارجي و ناکارآمدي دولتي در داخل را تکميل کرده و آرامش را از روان مردم بگيرند!

اين اخبار هر چه هستند به نظر مي‌رسد از اتاق فرماندهي مشخصي توليد و منتشر مي شوند تا اعتماد مردم را که به عنوان سرمايه اصلي بخش صنعت و کشاورزي به شمار مي روند نابود کند!

واحد مطالعات امنيت غذايي مصاف به نهادهاي محترم امنيتي هشدار مي‌دهد که هر چه سريعتر براي مديريت افکار عمومي در مقابل اين هجمه ناجوانمردانه به پيکر توليد چاره‌اي بينديشند!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.