مدير رسانه‌اي محسن يگانه خواننده موسيقي پاپ در گفتگو با برنامه «پشت صحنه» راديو تهران از رد پيشنهاد نيم ميليون دلاري توسط اين خواننده براي برگزاري تورهاي کنسرت خارج از کشور سخن گفت.

آرش حسيني مدير رسانه‌اي محسن يگانه شنبه شب 12 بهمن ماه در گفتگو با برنامه «پشت صحنه» راديو تهران با اشاره به برخي حاشيه‌هايي که پيرامون سفر اخير اين خواننده به خارج از کشور پيش آمده، گفت: اگر معني مهاجرت اين باشد که براي هميشه محسن يگانه خارج از کشور بماند و ديگر به ايران برنگردد، قطعاً اين طور نيست. اين رفت بي‌برگشتي نيست و محسن يگانه به زودي به ايران برمي‌گردد.

حسيني درباره شايعات مربوط به ضرر 15 ميلياردي اين خواننده توضيح داد: قبلا يک بار اين مبلغ را چهار ميليارد تومان اعلام کردند، حالا اين مبلغ روي 15 ميليارد تومان است و من نمي‌دانم بعد از اين محسن يگانه قرار است چه خانه‌اي و با چه قيمتي خريداري کند؟ اصلاً چنين مبالغي نبوده است. حالا اگر محسن يگانه ملکي خريده و اگر اتفاقاتي در زندگي شخصي‌اش افتاده که مي‌تواند در زندگي شخصي هر کس پيش بيايد، فکر مي‌کنم صحبت درباره آن حرفه‌اي نيست.

وي افزود: مي‌گويند 15 ميليارد تومان از محسن يگانه کلاهبرداري شده، محسن يگانه ناراحت شده، کنسرت‌هايش در ايران را کنسل کرده و به کانادا رفته است. چون سرمايه‌اش را از دست داده است. کسي که 15 ميليارد تومان کل سرمايه‌اش را از دست مي‌دهد، با اين نرخ دلار، آيا به کانادا مهاجرت مي‌کند و کنسرت‌هايش را که منبع درآمدش هست را کنسل مي کند؟

مدير رسانه‌اي محسن يگانه اظهار کرد: مي‌گويند يگانه برمي‌گردد که کنسرت برگزار کند، اما او اين روحيه را ندارد و حرفه‌اش را کاسبي نمي‌بيند. کما اينکه حدود يک ماه پيش محسن يگانه براي تور خارج از کشورش پيشنهاد نيم ميليون دلاري داشته و آن را رد کرده است. محسن يگانه اي که ويديواش الان پربازديد ترين ويديوي ايراني در اينترنت است، قطعاً آن طرف، خواهان زياد دارد. او نياز ندارد که به اينجا صرفاً براي برگزاري کنسرت برگردد، پول جمع کند و آن‌طرف برود. رابطه محسن يگانه با هوادارانش عاطفي است و بسياري مي‌دانند که او نمي‌تواند اين دلتنگي را زياد تحمل کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.