موسسه مصاف برگزار میکند: اولین دوره‌ی کلاسهای مقدماتی معارف مهدویت

ضمن عرض تبریک ایام آغاز امامت امام زمان (عج) به اطلاع می‌رساند، موسسه مصاف ایرانیان با همکاری بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) اقدام به برگزاری اولین دوره‌ی هماهنگ کشوری و مقدماتی معارف مهدویت در ۵ شهر مشهد، کرج، ارومیه، بوشهر و بیرجند کرده است.

بسم الله الرحمن الرحیم

موسسه مصاف برگزار میکند:
«اولین دوره مقدماتی کلاسهای معارف مهدویت»
ضمن عرض تبریک ایام آغاز امامت امام زمان (عج) به اطلاع می رساند، موسسه مصاف ایرانیان با همکاری بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) اقدام به برگزاری اولین دوره ی هماهنگ کشوری و مقدماتی معارف مهدویت در ۵ شهر مشهد، کرج، ارومیه، بوشهر و بیرجند کرده است.
این دوره توسط اساتید تخصصی مهدویت از بنیاد حضرت مهدی موعود تدریس خواهد شد، پس از اتمام دوره #مدرک رسمی مقدماتی #مهدویت اعطا خواهد شد. (سپس دوره تکمیلی و تربیت مربی خواهد بود)
زمان ثبت نام: از ۷ الی ۱۷ آذرماه ۹۶
شروع دوره: پایان آذرماه ۹۶
زمان جلسات: جمعه ها صبح، ده جلسه
(ویژه برادران و خواهران)
در دوره ی اول این ۵ شهر خواهند بود و در دوره های بعد، سایر شهرها اضافه خواهند شد.
جهت ثبت نام در این کلاس‌ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
مشهد:
۰۹۱۵۲۱۶۸۸۹۱ – ۰۹۳۳۴۱۰۴۵۶۳
کرج:
۰۹۱۹۴۶۸۱۹۴۳ – ۰۹۲۱۳۲۵۴۳۱۸
بوشهر:
۰۹۱۷۷۷۹۳۲۶۴ – ۰۹۳۶۶۱۱۳۳۰۸
بیرجند:
۰۹۳۶۳۵۳۰۷۰۷ – ۰۹۱۵۷۵۶۳۵۱۸
ارومیه:
۰۹۱۴۹۶۳۵۸۰۵ – ۰۹۳۹۵۲۶۴۱۹۲

1 پاسخ دادن
 1. انتشارات یاران مهدی عج
  انتشارات یاران مهدی عج می گوید

  دوست بزرگوار
  باعرض سلام و ادب
  اینجانب مدیر مسوول انتشارات یاران مهدی به جهت انتشار و چاپ یکی از ارزشمندترین، زیباترین و جذابترین کتب این انتشارات، که به حق در طول 15سال نشر بنده هنوز کتابی به این اهمیت و جذابیت منتشر نکرده بودم وظیفه دارم آن را به شما معرفی کنم تا در کنار کارهای زیبای فرهنگی، وجود مقدس و نازنین حضرت مهدی را به دیگران معرفی کنید.
  انشاالله با نشر معارف مهدوی و آشنایی دیگران با خصوصیات و خلقیات آن امام مهربان و ویژگیهای پس از ظهور ایشان، قدمی در جهت تعجیل در ظهور آن امام مظلوم برداریم.
  کتاب «نور مهدویت در دل شب‌های ظلمانی کویر» مناظره¬ای بسیار جذاب و خواندنی با یک عالم وهابی است. مؤلف در این کتاب با استعانت از آیات قرآنی و از بُعد عقلی مذهب تشیع را اثبات نموده است.
  مطالب این کتاب پاسخ¬های مستندی است به یک عالم وهابی که خود از اساتید دانشگاه الازهر مصر است و مؤلف با استدلال به آیات قرآنی (نه روایت و حدیث) موجب راهیابی ایشان به مذهب تشیع شده است. همچنین به مسئله مهدویت از دیدگاه فریقین نیز پرداخته و به خوبی دین و مذهب حقیقی را دینی باصفا و با عشق به معبود معرفی نموده است.
  امید که بوسیله این کتاب ارزشمند شناخت بیشتری نسبت به حقایق دینی و مذهبی پیدا کنیم و بتوانیم با کسب اطلاعات درست و کامل در مواجهه با کسانی که از حقیقت دورند، آن¬ها را به سمت راه درست و حقیقت واقعی رهنمون شویم.
  قیمت پشت جلد کتاب 20000 تومان است که با تخفیف ویژه 50 درصد(10000تومان) —همراه با هدیه گلاب قمصر کاشان — و هزینه پست رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.
  جهت تهیه، کلمه (نور) را به شماره 09133620432 پیامک کنید

  با تشکر از حسن توجه شما
  مدیر مسوول انتشارات یاران مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف
  استادآقایی

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *