به گزارش تسنيم به نقل از پايگاه خبري العهد سفر اخير «ليل وين» خواننده معروف آمريکايي به رياض پس از داستان‌هايي که از جزئيات ديدار وي با نماينده «محمد بن سلمان» وليعهد عربستان و هدايايي که به اين خواننده آمريکايي اهدا کرد بسيار بحث‌برانگيز شد.

 

وين افشا کرد که هداياي گران‌قيمتي از بن‌سلمان به ارزش هزاران دلار دريافت کرده که يک ماشين لامبورگيني و ساعت «فرانک مولر» به قيمت بيش از 25 هزار دلار از جمله اين هدايا بوده است. او ادامه داد که بن سلمان همچنين به دليل اينکه چمدان ليل وين در فرودگاه مورد بازرسي قرار گرفته بود شخصا از وي عذرخواهي کرد.

 

بر اساس افشاگري‌هاي اين خواننده آمريکايي ديدار او با بن‌سلمان در 1 دسامبر 2019 پس از اينکه وي به دليل اتفاقي که در فرودگاه رياض برايش افتاد ناراحت بود صورت گرفت. ليل وين در صفحه اجتماعي خود نوشته بود که ديگر به عربستان سفر نخواهد کرد که فورا در همان روز پس از دريافت هداياي گرانبها از بن‌سلمان اين پست خود را حذف کرد.

 

خواننده معروف آمريکايي در صفحه توييتري خود نوشت که کارمند فرودگاه رياض به دليل جواهرات گرانبهايي که همراهش بوده او را مورد بازرسي قرار داده بود اما پس از اين که با حالتي عصباني به هواپيما برمي‌گردد بن‌سلمان فورا با خدمه پروازي تماس گرفته و از آنها مي خواهد که بدون هيچگونه بازرسي به وين اجازه عبور دهند.

 

پس از آن نماينده بن‌سلمان به اين خواننده آمريکايي گفت که هديه‌اي بيش از قيمت جواهراتت به تو مي‌دهم و ساعت گران‌قيمت «فرانک مولر» را به او هديه کرد.

 

طبق اظهارات ليل وين زماني که او مي‌خواست اتاق را ترک کند بن سلمان از او پرسيد که ماشين لامبورگيني را ترجيح مي‌دهد يا فراري؟ که او پاسخ داد لامبورگيني سپس رنگ مورد علاقه اش را پرسيد که او گفت سياه.

 

خواننده معروف آمريکايي مي‌گويد باور نمي‌کرد که چنين ماشين گران قيمتي را به عنوان هديه دريافت کند؛ اما وليعهد عربستان تاکيد کرد که اين ماشين سه هفته بعد در مقابل منزل شخصي او در ميامي خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.