خودکشی پرستاران در غرب

خودکشي پرستاران در غرب

 

اين خبر نه از اخبار ويژه 20:30 شبکه دو سيماي جمهوري اسلامي ايران پخش شده، نه براي سياه نمايي غرب، توسط فلان خبرگزاري ايراني منتشر گرديده است.
“راديو زمانه” يک رسانه فارسي زبان است که بخشي از بودجه آن از سوي پارلمان هلند تامين مي‌شود و مرکز آن در آمستردام، پايتخت هلند قرار دارد.
راديو زمانه از رسانه هايي است که سالهاست براي مقابله با جمهوري اسلامي ايران پول مي گيرد تا ضد اسلام و ايران و انقلاب اسلامي فعاليت کند.
درست درحالي که سايتها و شبکه هاي مزدور وطن فروش که از غرب تغذيه مي‌شوند، در تلاشند تا دل مردم ايران را خالي کنند و ترس و بحران را بر ايران حاکم سازند، اين خبر نشان مي‌دهد آن قدر اوضاعشان خراب است که صداي جيره خوارانشان هم درآمده است!
راديو زمانه به نقل از «اتحاديه ملي پرستاران در ايتاليا» و «شبکه تلويزيوني BFMTV فرانسه» نقل کرده است: «براي دومين بار يکي از پرستاران ايتاليايي خودکشي کرد.»
واقعا فکر مي کنيد علت اين کار چيست؟!
پزشکان، پرستاران و کادر درماني که در همه جاي دنيا چه ايران، چه ايتاليا و فرانسه، در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند، آسيب پذيرترين افراد در برابر اين ويروس خطرناک هستند.
مردم متمدن و بافرهنگ! ايتاليا و فرانسه، براي قدرداني از زحمات پرستاران چه برخوردي مي کنند؟!
مردم عادي وقتي متوجه مي شوند همسايه شان پرستار است، از ترس مبتلا شدن به کرونا، بجاي قدرداني از اين زحمتکشان، آنها را تهديد مي کنند.
از همه بدتر اينکه همکاران خود آنها، به محض اينکه متوجه مي شوند پرستاري به کرونا آلوده شده است، از سوي همکارانش تحت فشار قرار مي گيرد تا مانع آلوده شده ديگران شود و نهايتا خودکشي مي کنند!
آيا پرستاران که مظلومترين، فعالترين و پرتلاش ترين گروه در اين جنگ جهاني خطرناک هستند، بايد اين گونه از زحماتشان تشکر کرد تا مجبور به خودکشي شوند؟!
در زماني که اخباري تبليغاتي از رسانه هاي دولتي‌شان پخش مي شود مبني بر اين که:
«در ايتاليا و فرانسه مردم هر شب در ساعت مشخصي در بالکن منازل خود براي پرستاران و پزشکان دست مي‌زنند و بر قابلمه‌ها مي‌کوبند.» ؛
 «دو پرستار فرانسوي که از همسايگان نامه‌هاي تهديدآميز دريافت کرده بودند، مقابل دوربين BFMTV گفتند اين رفتارها دوگانه و رياکارانه است.»

 

حالم به هم مي خورد از تظاهر به انسان بودن و شعار نخ نماي حقوق بشرشان!

 

غرب، قربانگاه انسانيت
حميد داودآبادي
0
به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید