خط انحراف در راستای تخریب شخصیت عناصر روشنگر جبهه انقلاب

خط انحراف در راستاي تخريب شخصيت عناصر روشنگر جبهه انقلاب

 

بيشترين هجمه عليه اساتيد انقلابي مانند استاد حسن عباسي و استاد رائفي پور توسط کانال هاي  زنجيره اي انجام ميشود که سالهاست با حمايت پيدا و پنهان يک جريان امنيتي منحرف در مصونيت کامل از هرگونه برخورد قضايي و امنيتي فعاليت ميکنند. 

 

فعاليت اين کانالها در راستاي براندازي نرم نظام در بستر جنگ شناختي ميباشد . اين کانالها که بيشتر هم قالب طنز و فان دارند با پشتيباني فني تلگرام بيشترين مخاطب جامعه ايراني را به خود اختصاص داده اند و عليه ارزشهاي ديني و انقلابي ،هويت ملي و ايراني ،هنجارهاي اخلاقي جامعه ،تحقير هويت ايراني و بزک غربيها فعاليت ميکنند.

 

مديريت همه اين کانالها در داخل کشور ميباشد و در آشوبهاي چند سال اخير بعنوان محرک اصلي تجمعات و آشوبها عليه نظام فعال بوده اند. يک جريان امنيتي منحرف در سايه غفلت يا ساده لوحي برخي بزرگان نظام با استفاده از بودجه و امکانات نظام اين کانالها را تقويت و براي آنها مصونيت آهنين ايجاد کرده است تا راحت پروژه براندازي نرم را رقم بزنند.

 

همين جريان امنيتي منحرف در مقابل اقدام به پرونده سازي و به زندان افکندن يا تخريب شخصيت عناصر روشنگر جبهه انقلاب مانند استاد حسن عباسي و استاد رائفي پور و استاد کوشکي و….يا مديران کانالهاي انقلابي ميکند تا مسير براندازي نرم خود را هموارتر کند .

 

از شبکه نفوذ دشمن انتظاري بيش ازين نيست اما غفلت و کوته فکري و ساده لوحي بزرگان و نهادهاي انقلابي در مقابل اين توطئه آشکار باعث شرمساري و تعجب فراوان است. 

 

انتقام سخت تنها با حذف خونين و دردناک اين شبکه مخوف ضدامنيتي و پايان دادن به شرارت ها و فتنه انگيزي هاي 40 ساله آنها توسط بچه هاي انقلاب معنا پيدا خواهد کرد.

 

سعيد درخشان

0
به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید