ابعاد تازه ای از حمله بزرگ سایبری بر علیه صهیونیست‌ها

ابعاد تازه اي از حمله بزرگ سايبري برعليه صهيونيست‌ها

 

يک ماه پس از ترور شهيد محسن فخري‌زاده به دست عوامل صهيونيسم بين‌الملل اتفاق بسيار مهمي روي داد و با نزديک شدن به روزهاي آخر حضور دونالد ترامپ در کاخ سفيد، نگاه و رفتار ايران نسبت به مسائل مهم بين‌المللي و منطقه‌اي به شکل قابل توجهي تغيير کرد. در واقع، ايراني‌ها تلاش مي‌کنند تا وجهه مشخصي از توانايي خود را به رخ دشمن کشيده و به او يادآور شوند که درافتادن با ايران هزينه‌هاي بسيار سنگيني خواهد داشت. اين مساله را ايران در اين روزها به عينه روشن کرده و آرام آرام ابعاد مختلف آن در حال روشن شدن است.

 

آنچه که  شبکه تلويزيوني آي24 رژيم صهيونيستي تلاش دارد به آن شکل و شمايل دهد، کوچک‌نمايي توانايي سايبري ايران است، موضوعي که باعث مي‌شود که او بخواهد براي ايراني‌ها در اين حمله شريک پيدا کند. او به شکل بسيار مسخره‌اي از کره‌شمالي، ترکيه!! و روسيه نام مي‌برد که دستکم اولي و آخري دنبال چيز خاصي در سرزمين‌هاي اشغالي نيستند و دومي هم اصولا توانايي خاصي در اين زمينه ندارد و همين چند سال پيش بود که برق نيمي از ترکيه قطع شد؛ اصولا دولت اردوغان نفهميد از کجا خورده، اما به صورت واضح بايد گفت که در اين حمله ايراني‌ها تنها نبوده‌اند، اما اين سه طرف هم دخلي به مساله نداشته‌اند.

 

با اين حال، کارشناس صهيونيست به صورت بسيار واضح و روشني پاسخ مي‌دهد که آنچه اتفاق افتاده کار خود ايراني‌هاست و ما نبايد آن‌ها را دستکم بگيريم. معمولا دشمن وقتي دست به چنين اعتراف تلخي مي‌زند که ضربه‌اي گيج‌کننده وسخت خورده باشد و اصولا ديگر چيزي براي از دست دادن نداشته باشد. از لحن و کلام کارشناس صهيونيست حاضر در اين برنامه اين شبکه تلويزيوني مي‌توان عمق فاجعه و رسوايي بار آمده را مشاهده کرد. باور کنيد اگر اين اتفاق عليه کشورمان افتاده بود، شبکه‌هاي وابسته به رژيم سعودي، امريکا و ساير شبکه‌هاي ضدايراني مستقر در لندن، چنان بلايي به لحاظ تبليغاتي بر سر ما در مي‌آوردند که….

 

کارشناسان رژيم صهيونيستي حالا حالاها بايد بنشينند و فکر کنند که چه بايد کنند. لو رفتن اسامي بيش از 200 نفر از مديران ارشد، کارشناسان و محققان سازمان هوافضاي اين رژيم در کنار تخليه کامل سرورها و همه داده‌هاي موجود در آن که در واقع سند کامل امنيت اين رژيم در حوزه نظامي بود، به اندازه دو جنگ شش روزه و رمضان ارزش دارد. در دنيايي که يک برگ سند مي‌تواند يک تغيير بزرگ در راهبردها دهد، داشتن ميليون‌ها برگ سند، صدها گيگابايت فيلم و تصوير و همچنين در اختيار داشتن مشخصات کامل پژوهشگران و مديران نظامي رژيم صهيونيستي که محل زندگي، سن، عکس، تلفن، ايميل و… را شامل مي‌شود پيروزي در يک جنگ بزرگ به شمار مي‌رود.

 

در اين ماجرا البته قيافه اماراتي‌ها و ساير کشورک‌هاي عربي که براي ارتباط با اين رژيم و استفاده از ظرفيت‌هاي آن بشکن مي‌زدند ديدني است، آن‌ها در مخيله‌شان هم چنين موضوعي نمي‌گنجد، البته شايد صهيونيست‌ها به آن‌ها دروغ بگويند اما گروه هکري اگر اطلاعات بيشتري منتشر کند، همه منم منم‌‌هاي صهيونيست‌ها در حوزه سايبري که خود را جزو 5 قدرت اول جهان به شمار مي‌آوردند، بر باد مي‌رود. پس از حملات بزرگ سايبري به امريکا و حالا هم رژيم صهيونيستي بايد در جدول قدرت‌هاي اين حوزه يک جابجايي بزرگ صورت بگيرد، بايد در مقابل هکرهاي جوان و با نبوغ ايراني کلاه از سر برداشت و تعظيمي جانانه در برابر آن‌ها کرد و دست تک تک آن‌ها را بوسيد.

 

عرض کردم، آن‌هايي که دستشان در کار است، آن‌هايي که اين اسناد و مدارک را خواهند ديد مي‌دانند چه مي‌نويسم، اين موضوع عمر رژيم صهيونيستي را چند سال کوتاه‌تر کرده است.

+2
به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید