دروغ ایران‌دوستی؛ از مرضیه تا شادمهر، از صدام تا بن سلمان

دروغ ايران‌دوستي؛ از مرضيه تا شادمهر، از صدام تا بن سلمان

 

اينکه تقريبا همه هنرمندان ضدانقلاب که عمري است دارند به عرب و اسلام و به اسم بربريت و خشونت فحش مي‌دهند،رفته‌اند عربستان سعودي کنسرت اجرا کنند به کنار.

 

وقتي شادمهر روي سن داشت آهنگ مشترکش با ابي يعني “روياي ما” که توليد سال نود و دو است را مي‌خواند و از دنياي بدون جنگ و همراه با آزادي مي‌گفت و فرياد مي‌زد
“دنيايي که بمب و موشک نميسازه
 موشک روي خواب کودک نميندازه
دنيايي که تو اون زندونا تعطيلن
 آدمها به جرم پرسش نمي ميرن”
 ياد مرضيه افتادم.

مرضيه در سالهاي قبل از انقلاب،خواننده معروفي بود که بعد از انقلاب خوانندگي را کنار گذاشته بود و در ايران زندگي‌اش را مي‌کرد وکسي هم به او کاري نداشت. متين‌دفتري‌ها که دوستان خانوادگي‌اش بودند وسوسه‌اش کردند که برود پاريس و به منافقين بپيوندد و دوباره مشهور شود. پيرزن 71 ساله هم گول خورد و رفت پاريس با مريم رجوي ديدار کرد و اعلام کرد که به سازمان پيوسته است. بعد هم رفت قرارگاه اشرف در عراق و اولين کنسرتش را روي تانکهاي منافقين در اشرف برگزار کرد و سرود معروف ايران زمين” را خواند.

 

 

خلاصه که آقاي شادمهر! تو و ابي و اندي و شهرام شب‌پره و بقيه رفقايتان فکر نکنيد براي اولين بار چه حرکت ابتکاري جالبي زده‌ايد!
اتفاقا بيست و چند سال دير آمديد!

 

بيست و چند سال قبل از اينکه شما با دستمزد کلان بياييد زير بليط عربستان (که حامي مالي و تئوريک القاعده و طالبان و داعش بوده، ديکتاتورترين نظام سياسي جهان را دارد و چندسال است دارد يمن را بمباران مي‌کند؛) از روياي دنياي بدون جنگ و بي موشک بخواني!
مرضيه با کلي تبليغات رفت عراق زير سايه صدام و آنجا هم رفت روي تانک مجاهدين خلقي که کلي از مردم ايران را کشته‌اند از ايران زمين و مردم ايران و آزادي خواند! بي هويتي، خاصيت اپوزيسيون‌ها است.
گاهي زير پرچم سازمان از آزادي ‌مي‌خوانند! و گاهي در مهد تروريسم و خشونت، از دنياي بدون جنگ!!

محمدامين فرج اللهي

0
به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید