پویش ترک گناه برای تعجیل در فرج

مهدي ياوران عزيز سلام

يک تصميم جالب و مهم گرفتيم

از اولين طرح دسته جمعي خودسازي و ترک گناه براي تعجيل در فرج امام زمان، که با همراهي شما عزيزان راه اندازي شد، يک سال گذشت…

توي اين يک سال گذشته همه با هم به دروغ نه گفتيم و چشم هامون رو روي گناه بستيم. حالا ميخواهيم با ياري حضرت، گام سوم رو براي تعجيل در فرج بلندتر برداريم و علاوه بر ترک يک گناه، خودمون رو در انجام يک امر واجب هم قوي کنيم.
لطفا همراه ما باشيد…
نه بخاطر ما…
بخاطر تعجيل در فرج امام زمان…

از روز شنبه 10 اسفند 98 ، دقيقا 40 روز مانده تا روز نيمه شعبان ، سومين اقدام دسته جمعي ما براي خودسازي به نيت تعجيل در ظهور امام زمان شروع ميشه. ولي اين بار طرح ما ويژه تر شده. يادمان باشد يکي از عوامل تاخير در فرج بي شک، گناهان ماست.

بياييم همگي (از مسئولين اين کانال گرفته تا تک تک شما عزيزان) تصميم بگيريم که حداقل 40 روز از شنبه 10 اسفند تا روز نيمه شعبان تحت هر شرايطي (حتي در صورت تمسخر ديگران، ضرر مالي، رفتنِ آبرو و هر دليل ديگري…) دو کار را انجام دهيم:

اول: به هيچ وجه غيبت نکنيم
دوم: تمام نمازهامونو اول وقت بخونيم

اين عهد را همگي با خود و خدا ببنديم و به خدا بگيم: حتي اگر هيچ کاري از دست من براي ظهور حجتت برنياد، اين يک گناه را بمدت (حداقل) چهل روز ترک خواهم کرد و نمازم رو (حداقل) بمدت 40 روز اول وقت ميخونم تا به سهم خودم تاثيري در تعجيل در فرج امامم داشته باشم.

دو نکته مهم:

1- اينکه فقط يک گناه ( غيبت ) براي اين کار انتخاب شد، بعلت تمرکز ويژه روي آن بوده و نميخواستيم کيفيت را فداي کميّت کنيم.

2- هرگونه خاطره و يا اتفاق جالبي درباره ترک گناه غيبت و خواندن نماز اول وقت ، در اين 40 روز براتون اتفاق افتاد، آن را به ادمين کانال مهدياران @addmin_mahdiaran حتما ارسال نماييد؛ ما آن را منتشر خواهيم کرد. نيازي نيست ديگران را به اين کار دعوت کنيد، قرار است روي خودمان کار کنيم…

امام زمان فرمودند: هيچ چيز مانند نماز بيني شيطان را به خاک نمي مالد. (بحارالانوار، ج53، ص182)

پيامبر اکرم فرمودند: غيبت کردن بدتر از زِنا کردن است. (الترغيب والترهيب، ج3، ص511)

استاد رائفي_پور : سعي کنيد با امام زمان عهد ببنديد و هر چهل روز يک گناه خود را ترک کنيد…

وقتي کاري رو با هم شروع ميکنيم، دلگرمي و قوت قلبي ميشه براي تک تکمون. خيلي مهمه که رفيق نيمه راه نباشيم، اونم زمانيکه بحث تعجيل در فرج امام زمان مد نظرمون هست. و تعدادمون حتي اگه 10 نفر هم باشه اما در سراسر جهان بدون اينکه همو بشناسيم و بدونيم کجاييم، دلامون به هم متصله به نيت امام زمان و در کنار هم تلاش ميکنيم که به عهدمون پايبند باشيم و حتي شده ثانيه اي در تعجيل ظهور موثر باشيم ان شاءالله.

خبر خوب هم اينکه نرم افزاري براي ترک گناه واستون درست کرديم و طي دو روز آينده براتون ميفرستيم که خودتونو بهتر بسنجيد و بهتون کارنامه بده…

براي تعجيل در فرج نه به مرده خواري ( غيبت ) ميگوييم و نماز اول وقت ميخونيم.

0
به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید