همراهی بیش از ۲۶۶ میلیون کاربر اینترنتی با کمپین تحریم فیسبوک shia muslim                  

میلیون‌ها کاربر اینترنتی در سراسر جهان کمپین فعالان فلسطینی برای تحریم فیسبوک در اعتراض به حذف ده‌ها صفحه حامی مقاومت را دنبال کرده اند.

به گزارش مصاف، این کمپین در اعتراض به همسویی شبکه فیسبوک با دشمن صهیونیستی برای مقابله با فلسطینیان و حذف صفحات شخصی آنان راه اندازی شده است.
به محض راه اندازی این کمپین، ده ها هزار نفر با کامنت هایی که گذاشتند، همدستی فیسبوک و رژیم صهیونیستی برای سرکوب فلسطینیان را محکوم کردند. فعالان اینترنتی شبکه فیسبوک را متهم کردند که امکانات خود را برای خدمت به رژیم صهیونیستی و بستن صفحات شخصی فعالان فلسطینی و مراکز خبری فلسطینی بکار گرفته است.
هشتگ #FBCensorsPalestine در سایت تویتر مقام پنجم پر بازدید ترین هشتگ را به خود اختصاص داده است. این هشتگ در محکومیت سیاست های فیسبوک راه اندازی شده است.
آمارها حاکی از آن است که تنها ظرف مدت ۲ ساعت بیش از ۲۶۶ میلیون نفر در سراسر جهان هشتگ تحریم فیسبوک را دنبال کرده اند و بیش از ۴۰ هزار کامنت نیز در این هشتگ درج شده است.
در حالی که شبکه فیسبوک به درخواست رژیم صهیونیستی ده ها صفحه حامی ملت و مقاومت فلسطین را حذف و مسدود کرده است، بیش از ۱۰ هزار صفحه متعلق به صهیونیست ها در این شبکه وجود دارد که بر علیه فلسطینیان تبلیغ می کند.
کلمه “فلسطینیان را بکشید” ۲۷ هزار مرتبه در حساب کاربری صهیونیست ها در سایت فیسبوک تکرار شده و کلمه ” فلسطینیان را اخراج کنید” نیز ۱۲ هزار مرتبه تکرار شده است.
در همین راستا، ایلید شاکید وزیر صهیونیستی از حزب خانه یهودی در صفحه شخصی خود در سایت فیسبوک خواستار کشتار و قتل مردم غزه شده است.
منبع: شبستان