مدیر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران خبر داد: انتخاب شیخ زکزکی به عنوان مهدی یاور سال۹۶

همزمان با برپایی جشن‌های نیمه شعبان تندیس مهدی یاور سال ۱۳۹۶ با حضور شخصیت‌های دینی و علمی کشور به خانواده شیخ زکزکی در شب نیمه شعبان اهدا خواهد شد.

به گزارش مصاف،  حجت الاسلام «سیدمهدی هاشمی زاده» در نشست خبری تشریح ویژه برنامه ها و فعالیت های جشن های نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران اظهارداشت: حضور میلیونی عاشقان و دلدادگان امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) در این مکان مقدس نقش برجسته مسجد جمکران را در حوزه فرهنگی نشان می‌دهد که با فعالیت گسترده در این حوزه می‌توان فرهنگ طیف وسیعی از مردم را تحت تأثیر قرار داد.
مدیر روابط عمومی و روابط بین الملل مسجد مقدس جمکران  به برنامه ریزی طرح مهدی یاور سال اشاره کرد و گفت: در این طرح شخصی که در طول سال فعالیت های مهدوی داشته است به عنوان مهدی یاور سال  معرفی شده و لوح مسجد به وی اهدا خواهد شد.
وی با بیان اینکه در سال گذشته شیخ حسن نصر الله به عنوان مهدی یاور سال مطرح شد، تاکید کرد: امسال هم از عالم مجاهد شیخ زکزکی با حضور خانواده ایشان به عنوان مهدی یاور نمونه سال تجلیل خواهد شد.
حجت الاسلام هاشمی زاده با تأکید بر اینکه امکانات برای استقرار خبرنگاران در این ایام در مسجد مقدس جمکران فراهم شده است، بیان کرد: فراخوانی برای حضور گروه‌های رسانه‌ای برنامه ساز اعلام شده است که می‌توانند مراجعه کنند و بعد از بررسی‌های لازم برای حضور در مسجد مقدس جمکران و تهیه برنامه‌های تلویزیونی در شب نیمه شعبان جمکران نیازهای اولیه آنها تأمین می‌شود.
مدیر روابط عمومی و روابط بین الملل مسجد مقدس جمکران با اشاره اینکه موکب مسجد مقدس جمکران در ورودی بلوار پیامبر اعظم(ص) مستقر شده است، بیان کرد: در شب‌های قدر هم سحری دراین موکب توزیع می‌شود که مردم پس از حضور در عزاداری های شب قدر از سحری محروم نشوند.
وی با تأکید بر اینکه نباید مسائل سیاسی مسئله فرهنگی را تحت شعاع قرار بدهد، بیان کرد: مهدویت نباید تحت شعاع انتخابات قرار بگیرد، حضور زائرانی که از کیلومترها دورتر برای حضور در ایام نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران حضور پیدامی کنند نباید نادیده انگاشته شود.
منبع: ابنا