حمله به نمادهای عاشورا تداوم جنگ قبیله‌ای علیه اهل بیت(ع) است shia muslim                  

«سعید الشهابی»، از معارضان بحرینی مقیم انگلیس، حمله دژخیمان رژیم ظالم آل‌خلیفه به نمادهای عاشورایی را بیانگر تداوم جنگ قبیله‌ای علیه رسول الله(

به گزارش مصاف، «سعید الشهابی»، از رهبران معارض بحرینی و عضو ارشد جنبش «الأحرار» آزادگان بحرین در واکنش به حمله دژخیمان آل‌خلیفه به نمادهای عزای حسینی در بحرین گفت: یورش به شعایر عاشورایی جلوه‌ای از جنگ مستمر علیه اعتقادات مسلمانان است.
وی گفت: حمله دژخیمان رژیم آل‌خلیفه و اشغاگران سعودی به مظاهر عاشورایی بیانگر دشمنی بی‌وقفه آن‌ها با اعتقادات مسلمانان، پیامبر خدا و اهل بیت(علیهم السلام) و تکمیل پروژه امویان در هدف قراردادن شیعیان است.
سعید الشهابی در ادامه با اشاره به این که احیای شعایر دینی مأموریتی مقدس نزد ملت بحرین است، افزود: ایام عاشورا یادآور مبانی و اصول استوار قیام امام حسین(ع) در زمینه مبارزه با موروثیت قبیله‌ای، اصلاح امت، پیروزی خون بر شمشیر، حتمی‌بودن سرنگونی ظالمان و طغیانگران و مصیبت‌های واردشده بر اهل بیت(ع) در کربلا و اسارات آنان پس از واقعه عاشورا است.
این معارض بحرینی در پایان گفت: امام حسین(ع) با سر دادن شعارهایی همچون «هیهات منا الذله»(ننگ و ذلت از ما دور باد) و تأکید بر اصلاح امت جد خویشتن، درس‌های مهمی به جهانیان داد.
منبع: ایکنا